Системи зберігання даних - Evertech

Evertech> Обчислювальні комплекси> Системи зберігання даних

Сучасний світ орієнтований на обробку та зберігання даних і потребує нових рішень. Обсяги цифрової інформації ростуть експоненціально, тому до систем зберігання даних застосовуються такі високі вимоги:

Продуктивність. Визначається числом і типом накопичувачів, об’ємом кеш-пам’яті, обчислювальною потужністю процессорной підсистеми, числом і типом внутрішніх і зовнішніх інтерфейсів, а також можливостями гнучкої настройки і конфігурації.

Керованість. Управління СГД здійснюється через web-інтерфейс або командний рядок, є функції моніторингу і кілька варіантів оповіщення адміністратора про неполадки. Доступні апаратні технології діагностики продуктивності.

Надійність і відмовостійкість. У СГД передбачено повне або часткове резервування всіх компонентів – блоків живлення, шляхів доступу, процесорних модулів, дисків, кеша і т.д. Обов’язкова наявність системи моніторингу та оповіщення про можливі і існуючі проблеми.

Масштабованість. У СГД зазвичай присутня можливість нарощування числа жорстких дисків, об’єму кеш-пам’яті, апаратної модернізації і розширення функціоналу за допомогою спеціального програмного забезпечення. Всі перераховані операції виробляють без значного переконфігуруванні і втрат функціональності, що дозволяє економити і гнучко підходити до проектування ІТ-інфраструктури.

Доступність даних. Забезпечується продуманими функціями збереження цілісності даних (використання технології RAID, створення повних і миттєвих копій даних усередині дискової стійки, реплікація даних на віддалену СГД і т.д.) і можливістю додавання (поновлення) обладнання і програмного забезпечення в гарячому режимі без зупинки комплексу.