«ЕВЕРТЕК» отримав сертифікат на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2015 - Evertech

Evertech> Новини> «ЕВЕРТЕК» отримав сертифікат на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2015


«ЕВЕРТЕК» успішно пройшов сертифікаційний аудит на відповідність вимогам національного стандарту ДСТУ ISO 9001: 2015, який підтверджує, що всі виробничі, проектні і бізнес-процеси всередині компанії, а також взаємодія з клієнтами та постачальниками відповідають визнаним в усьому світі вимогам в області систем менеджменту якості.
Дія сертифікату поширюється, зокрема, на виробництво і продаж обчислювальної техніки, а також службу IT-консультацій корпоративних клієнтів «ЕВЕРТЕК».
Отримання сертифікату ДСТУ ISO 9001:2015 – підтвердження прагнення нашої компанії до максимальної задоволеності наших клієнтів не тільки якістю виробленої і поставляється нами обчислювальної техніки, але також об’ємом і якістю супроводжуючого її сервісу.
Відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 900:2015 – свідчення надійності компанії «ЕВЕРТЕК» для побудови довгострокової співпраці з нами, а також необхідна умова для визнання нашої продукції і послуг транснаціональними компаніями, які працюють в Україні. Термін дії сертифіката – 3 роки.