Захист IT-інфраструктури - Evertech

Evertech> Інженерна інфраструктура> Захист IT-інфраструктури

Безперервність операційної діяльності будь-якого бізнесу залежить від стійкого функціонування IT-інфраструктури. Компанія EVERTECH використовує широкий спектр рішень по захисту IT-інфраструктури від всіх сучасних типів атак – атак з інтернету, перехоплення конфіденційної інформації і паролів всередині мережі, підбору паролів і експлуатації вразливостей в ПО.

Проектуючи, впроваджуючи і підтримуючи інтелектуальні системи захисту інфраструктури експерти компанії EVERTECH разом з клієнтами знижують вартість володіння системами захисту, стримують зростання витрат на захист IT-інфраструктури при одночасному підвищенні рівня захисту.

Для захисту від шкідливих програм і виникаючих загроз ми пропонуємо гнучкі рішення на базі високопродуктивної мережевий платформи безпеки для мереж підприємств, які не знижуватимуть продуктивність роботи.

Ефективна і економічна захист IT-інфраструктури дозволяє забезпечити стійкість роботи, знизити ризики недоотримання доходів, погіршення якості клієнтського сервісу, зниження лояльності клієнтів і непродуктивних простоїв співробітників.