Комп’ютери та сервери «EVERTECH» відповідають нормативним вимогам України - Evertech

Evertech> Новини> Комп'ютери та сервери «EVERTECH» відповідають нормативним вимогам України


ТОВ «ЕВЕРТЕК» провело добровільну сертифікацію засобів обчислювальної техніки, що виробляються та одержала Сертифікат Відповідності на комп’ютери і сервери “EVERTECH”, який підтверджує, відповідні показники товарів і їх відповідність вимогам нормативних документів України.
Комп’ютери та сервери «EVERTECH» виготовляються відповідно до технічних умов для виробництва високотехнологічного обладнання.
Всі комплектуючі перед надходженням на збірку проходять попередню перевірку – огляд і функціональне тестування.
Після повного складання комп’ютерів і серверів проводиться установка системного і спеціалізованого програмного забезпечення. Потім проводиться тестування виробів згідно з ГОСТ 21552, перевірка працездатності програмного забезпечення згідно ДСТУ 2851, ДСТУ 2853, ДСТУ ІБО / ІБС 14756 і шляхом запуску цих програм. При цьому повинні бути відсутніми помилки і збої.
Після цього проводиться ретельне тестування комп’ютерів і серверів за допомогою спеціальних тестових програм.
Останній етап – перевірка раптовим відключенням електроенергії, упаковка виробів, які пройшли всі етапи випробувань, і відправлення їх на склад готової продукції.
Для гарантії якості продукції в «ЕВЕРТЕК» впроваджена і успішно функціонує Система Менеджменту Якості. Сертифікат українського органу сертифікації систем менеджменту якості підтверджує, що система менеджменту якості, яка поширюється всю бізнес діяльність «EVERTECH» відповідає державному стандарту ДСТУ
ISO 9001:2015 (9001:2015, IDT).

З моменту заснування «ЕВЕРТЕК» співпрацює з найбільшими компаніями – лідерами світової IТ-індустрії, переймає досвід, компетенції та технології виробництва і впровадження комп’ютерів,
При виконанні замовлень ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваше замовлення буде доставлене вам в зазначений час в будь-яку точку України. Транспортування здійснюється логістичними партнерами компанії, які забезпечують швидку і надійну доставку.