Компанія ЕВЕРТЕК впровадила пілотний проект рішення для візуалізації навчального процесу на базі інтерактивних сенсорних панелей і планшетів. - Evertech

Evertech> Новини> Компанія ЕВЕРТЕК впровадила пілотний проект рішення для візуалізації навчального процесу на базі інтерактивних сенсорних панелей і планшетів.

Компанія ЕВЕРТЕК розширила асортимент продуктів для створення рішень візуалізації навчального процесу. Крім продажів рішень, що включають мультимедійний проектор і інтерактивну дошку, ми пропонуємо рішення на базі інтерактивних сенсорних панелей.

Інтерактивні сенсорні панелі – це нове покоління засобів відображення інформації для навчального класу, що дозволяє підсилити ефект від уроків, а також лекцій та презентацій в аудиторії, завдяки максимальній взаємодії викладачів з учнями. Одна з головних переваг інтерактивних панелей – висока яскравість і контрастність зображення, так як в навчальних класах і аудиторіях, як правило, дуже багато світла.

Компанія ЕВЕРТЕК підготувала рішення на базі інтерактивних панелей Prestigio MULTIBOARD 55 “, які складаються з UHD дисплея, комп’ютера на базі останнього покоління процесорів Intel® Core ™ i5 з попередньо встановленою Windows 10 Pro, Wi-Fi, стереофонічної аудіосистеми і спеціальних додатків, ліцензія яких поширюється на три пристрої.

Додаток для бездротового управління аудиторією дозволяють підключати пристрої учнів (планшети, смартфони і ПК) до пристрою викладача (MultiBoard або ПК), створювати навчальну програму і керувати освітнім процесом. У викладача є можливість додавати анотації і коментарі відразу на слайдах для максимального залучення в тему уроку і поліпшення сприйняття навчального матеріалу.

Сенсорна технологія MULTIBOARD підтримує 20 торкань одночасно з однаково швидким відгуком, незалежно від того, працює з екраном один учень або кілька.

MULTIBOARD захищають надійне загартоване скло товщиною 4 мм і алюмінієвий корпус, які забезпечать збереження і роботу екрану в класі, аудиторії або в громадських місцях, не побоюючись випадкових пошкоджень.

Компанія ЕВЕРТЕК впровадила пілотний проект цього рішення для мережі лінгвістичних центрів в Краматорську.