Компанія ЕВЕРТЕК забезпечує безпеку зберігання Ваших даних - Evertech

Evertech> Новини> Компанія ЕВЕРТЕК забезпечує безпеку зберігання Ваших даних

Сьогодні дані зберігаються на фізичних серверах, настільних комп’ютерах або ноутбуках, віртуальних машинах і в «хмарі». Обсяги даних постійно зростають і ускладнюється структура сховищ. Прогрес в області захисту даних також прискорюється і за останні кілька років методи захисту даних зробили великий крок вперед.
Програмне забезпечення від компанії Acronis дозволяє максимально надійно зберігати інформацію з різних середовищ, протидіяти різним кіберзагрозам і встановлює нові стандарти щодо резервного копіювання, аварійного відновлення та безпеки синхронізації файлів, а також спільного використання рішень.
Архітектор ІТ-рішень ЕВЕРТЕК Дмитро Рухляда пройшов навчання і одним з перших в Україні став сертифікованим інженером Acronis, оволодівши усіма функціональними можливостями продуктів Acronis BackUp і Acronis BackUp Cloud.
Сертифікація Acronis дала ЕВЕРТЕК можливість пропонувати клієнтам резервне копіювання нового покоління, в тому числі і в «хмарі» – встановлення та налаштування програмних рішень Acronis для корпоративного використання, надання багаторівневих багатокористувацьких резервних послуг з використанням програмного забезпечення Acronis в якості основи рішень.