Компанія ЕВЕРТЕК приймає участь в заходах по запровадженню системи «електронного суду» в Господарському суді Полтавської області. - Evertech

Evertech> Новини> Компанія ЕВЕРТЕК приймає участь в заходах по запровадженню системи «електронного суду» в Господарському суді Полтавської області.

В судовій системі Законом України «Про судоустрій і статус суддів» передбачено побудову Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи. Зокрема, внесеними наприкінці грудня минулого року змінами до процесуальних кодексів та ряду інших законів (в частині судового процесу), визначені рекомендовані для Державної судової адміністрації України терміни впровадження ЄСІТС – з 1 січня 2019 року.
Важливою частиною цього проекту є оснащення робочих місць суддів у залах засідань персональними комп’ютерами, принтерами та сканерами для запровадження ЄСІТС та її підсистеми «Електронний суд» .
Компанія ЕВЕРТЕК оснастила Господарський суд Полтавської області сучасними комп’ютерами “EVERTECH” та сканерами серед яких:
* розумний сканер CZUR ET16 – кращий сканер для сканування книг, архівних файлів, зшитих документів розміром до А3-формату (включно) який має легку вагу і надійну конструкцію, можливість роботи без ПК та 10 Гбайт хмарного сховища, а також просунуте програмне забезпечення, підтримку автоматичного розпізнавання і сканування, вбудований Wi-Fi, використання камери з високою роздільною здатністю, підтримку виведення зображення по HDMI-кабелю, мультиплатформеність та вбудовану підсвітку. Виробник вказує, що цей сканер орієнтований на юристів.
* доступний, швидкий і надійний двосторонній сканер Avision AD240U зі швидкістю до 40 сторінок в хвилину, з можливістю сканування пластикових карт, візитних карток, стандартних або інших документів щільністю до 413 гр/м2. AD240U здатний сканувати документи шириною до 242 мм, що робить сканер придатним для обробки більш широкого діапазону документів.

Інформація про ТОВ «ЕВЕРТЕК»:
ТОВ «ЕВЕРТЕК» відповідає вимогам національного стандарту ДСТУ ISO 9001: 2015, який підтверджує, що всі виробничі, проектні і бізнес-процеси всередині компанії, а також взаємодія з клієнтами та постачальниками відповідають визнаним в усьому світі вимогам в області систем менеджменту якості.Дія сертифікату поширюється, зокрема, на виробництво і продаж обчислювальної техніки, а також службу IT-консультацій корпоративних клієнтів «ЕВЕРТЕК».
ТОВ «ЕВЕРТЕК» провело добровільну сертифікацію засобів обчислювальної техніки, що виробляються та одержала Сертифікат Відповідності на комп’ютери і сервери “EVERTECH”, який підтверджує, відповідні показники товарів і їх відповідність вимогам нормативних документів України.