Компанія «ЕВЕРТЕК» продовжила раніше отриманий статус Партнера за програмою Intel Technology Provider Program рівня Gold на 2019 рік - Evertech

Evertech> Новини> Компанія «ЕВЕРТЕК» продовжила раніше отриманий статус Партнера за програмою Intel Technology Provider Program рівня Gold на 2019 рік

Компанія «ЕВЕРТЕК» продовжила раніше отриманий статус Партнера за програмою Intel Technology Provider Program рівня Gold на 2019 рік. Даний статус підтверджує компетентність компанії «ЕВЕРТЕК» як постачальника систем і рішень на базі технологій Intel.
Intel® Technology Provider – це глобальна програма Intel для компаній, що продають товари і рішення на базі технологій Intel®. Завдяки участі в програмі фахівці компанії «ЕВЕРТЕК» беруть участь в навчальних заходах, демонстраціях і експертних консультаціях від Intel, а також отримують доступ до ексклюзивних ресурсів, які допомагають планувати, проектувати і розгортати рішення, що забезпечують оптимальну продуктивність і ефективність. Все це гарантує високий рівень технічної експертизи і кваліфікації фахівців компанії «ЕВЕРТЕК» в області продажів обчислювальної техніки на базі продукції Intel.
Крім цього наша компанія забезпечує виконання розширеного гарантійного обслуговування, тобто гарантійна заміна компонентів корпорації Intel, до повернення дефектних, що забезпечує оперативність роботи.
Тісна співпраця з Intel дає нам можливість пропонувати для вашого бізнесу найефективніші і збалансовані рішення, доступні на поточний момент.