Новий рівень співпраці ЕВЕРТЕК з Microsoft - Evertech

Evertech> Новини> Новий рівень співпраці ЕВЕРТЕК з Microsoft


ЕВЕРТЕК перейшов на наступний рівень партнерства з Microsoft став Срібним Партнером з компетенціями Microsoft Silver Data Analytics і Silver Windows and Devices.
Ці компетенції підтверджують нашу прихильність до найсучасніших технологій, наші глибокі знання про продукти та послуги Microsoft, а також досвід їх поставок і впроваджень.
• Silver Data Analytics
Продукти Microsoft, пов’язані з цією компетенцією: Microsoft Office, Microsoft SharePoint Server і Microsoft SQL Server
Ця компетенція підтверджує, що ЕВЕРТЕК – фахівець з бізнес-аналітики, великих даних, розширеної аналітики і готовий допомогти своїм клієнтам перетворювати дані в цінні відомості. Згідно зі звітом Gartner “Десять основних пріоритетів ІТ-керівників в бізнесі і технологіях” за останні 10 років, бізнес-аналітика і аналітика стабільно включаються ІТ-керівниками в основні категорії інвестицій в технології.
Згідно зі звітом IDC, обсяг ринку великих даних і аналітики виросте в 2020 році до 203 млрд доларів.
ЕВЕРТЕК може створювати аналітичні рішення для своїх клієнтів, полегшуючи для них аналіз інформації за минулі періоди, яка зберігається на платформі даних клієнта (база даних, сховище даних, озеро даних IoT) і надходить по каналах даних в режимі реального часу (потоковая аналітика).
• Silver Windows and Devices
Продукти Microsoft, пов’язані з цією компетенцією: Windows
ЕВЕРТЕК ефективно допомагає клієнтам використовувати просунуті технології безпеки, доступні тільки в Windows 10. Windows 10 – найбезпечніша операційна система Microsoft в історії, користується величезною популярністю серед клієнтів малого, середнього і великого бізнесу, а число її користувачів ось-ось досягне мільярда. Windows 10 – один з наріжних каменів концепції Secure Product Enterprise – грає ключову роль у вирішенні проблем безпеки та відповідності сучасних клієнтів.
Крім того, компетенція Windows and Devices дозволяє ЕВЕРТЕК – виробнику комп’ютерів і серверів, а також фахівцю з продажу продуктів сімейства Windows продемонструвати свою спеціалізацію з надання консультацій та послуг, які допомагають клієнтам отримати максимум зі своїх інвестицій в обладнання, що використовує Windows 10.
Від нашої співпраці з Microsoft виграють наші поточні і потенційні клієнти, які отримують сучасну обчислювальну техніку з професійною підтримкою і за найбільш конкурентними цінами.