Партнери - Evertech

Evertech> Партнери
 • EcoFlow — світовий виробник технологічних рішень в галузі портативних накопичувачів електроенергії, енергетичних систем для автономного забезпечення з використанням можливостей джерел відновлюваної енергетики. Компанія впроваджує інновації у сфері енергонезалежності та створює умови автономності для будинків, пересувних конструкцій, офісів, автомобілів поза центральною електромережею. Глобальний бренд EcoFlow наразі представлений у 83 країнах світу.

 • ЕВЕРТЕК – авторизований партнер Dell EMC з рішень – це фахівець з технологій, який допоможе зрозуміти та вирішити IT проблеми вашого бізнесу.

  www.dellemc.com

 • Інформаційні технології для даних і аналітики

  Переваги співпраці з EVERTECH – бізнес партнером Hewlett Packard Enterprise:

  EVERTECH разом з Hewlett Packard Enterprise поставить Вам рішення, які допоможуть вам досягти успіху в епоху цифрових технологій, керуючи і аналізуючи ваші дані – вашу найціннішу валюту!

 • Ми створюємо більш світле майбутнє завдяки діям, рішенням і технологіям, які роблять життя кращим для всіх і всюди.

  Бачення HP Inc. – створити технологію, яка зробить життя кращим для всіх, скрізь – кожної людини, кожної організації та кожної спільноти по всьому світу. Це мотивує HP Inc. – надихає HP Inc. – робити те, що HP Inc. робить. Зробити те, що HP Inc. робить. Придумувати і вигадувати. Навчати досвіду, який вражає. HP Inc. не перестане просуватися вперед, тому що ви не перестанете просуватися вперед. Ви винаходите, як ви працюєте. Як ви граєте. Як ти живеш. Завдяки технології HP Inc. ви винайдете свій світ.

  Це наше покликання.
  Це новий HP.
  Продовжуйте винаходити.

  Компанія EVERTECH – бізнес партнер HP Inc. успішно постачає техніку і технології HP Inc. клієнтам в Україні.

 • Рішення задач бізнесу та ІТ

  EVERTECH разом з CISCO працюють, щоб забезпечити підтримку для вашого бізнесу, виконати термінові запити і впровадити нові технології.

  У нас є комплексне портфоліо недорогих рішень, здатних задовольнити потреби підприємств середнього бізнесу – від функціонування мережі та центру обробки даних до забезпечення спільної роботи і безпеки. Дізнайтеся, ніж ми можемо вам допомогти.

  На сьогоднішній день CISCO виробляє найбільш великий асортимент рішень в галузі. Компанія EVERTECH надає надійну, масштабовану і захищену комплексну ІТ-інфраструктуру з використанням техніки CISCO, яка необхідна для процвітання вашого бізнесу.

 • Інновації для досягнення
  найбільшої ділової цінності

  Переваги співпраці з EVERTECH – авторизованим партнером Lenovo, Data Center.

  EVERTECH разом з Lenovo, Data Center допоможуть Вам досягти конкурентних переваг при організації дата-центру наступного покоління завдяки ефективності та оптимізації системи в цілому.

  Lenovo, Data Center виробляє, а EVERTECH поставляє надійні і гнучкі системи для центрів обробки даних: сервери, сховища, мережі і платформи управління системою, які легко інтегруються в середовище клієнта.

 • Високопродуктивна мережева платформа безпеки Fortinet має рішення для ядра (внутрішня сегментація), периметра (брандмауер наступного покоління) і доступу (безпечний доступ). Мережева операційна система досить гнучка для розгортання на підприємствах різних розмірів і в різних середовищах, від підприємств малого бізнесу, до великих операторів зв’язку.

  EVERTECH разом з Fortinet пропонує високопродуктивні рішення мережевої безпеки, які захищають мережі клієнтів, користувачів і дані від загроз, що постійно розвиваються. Портфель рішень з найвищим рейтингом і централізованим управлінням дозволяє консолідувати управління системою безпеки і забезпечує спрощену комплексну інфраструктуру безпеки.

 • Ми вважаємо, що технологія повинна бути доступною для всіх.

  Найбільш потужною технологією у світі є технологія, яку можуть використовувати всі люди, включаючи людей з обмеженими можливостями. Працювати, створювати, спілкуватися, залишатися у формі і розважатися. Тому ми не розробляємо продукти для деяких людей або навіть більшості людей. Ми їх розробляємо для кожної окремої людини.

  EVERTECH – reseller

 • Партнерство з Microsoft допомагає в розвитку нашого бізнесу і взаємодії з клієнтами для досягнення найкращого результату.

  MICROSOFT виробляє і EVERTECH поставляє Вам більше, ніж просте програмне забезпечення!

  Разом з MICROSOFT ми забезпечуємо клієнтів спеціальною підтримкою для найбільш точного і надійного задоволення їх потреб.

  Комплексні аналітичні дані і засоби для бізнес-планування MICROSOFT допомагають нам виробляти успішну стратегію.

 • VMware – американська компанія, найбільший розробник програмного забезпечення для віртуалізації.

  EVERTECH – reseller

 • Надійний захист.

  У ESET і EVERTECH є єдина мета – безпека Вашої корпоративної мережі. Використовуючи різні технології, продукти ESET якісно виявляють і знешкоджують відомі, невідомі, а також приховані види загроз. EVERTECH – партнер ESET допоможе клієнтам вибрати оптимальну схему захисту за найкращою ціною.

 • НАША МЕТА – ВАШ УСПІХ!

  Veeam надає EVERTECH всі інструменти для планування і реалізації комплексних рішень, які поєднують можливості резервного копіювання, відновлення і реплікації даних в будь-яких середовищах – віртуальних, фізичних і хмарних – з єдиної консолі управління. EVERTECH є надійним консультантом Veeam для замовників.

  Стратегія бізнесу Veeam розрахована на зміцнення партнерських відносин і розроблена з урахуванням інтересів і цілей партнерів і клієнтів.

 • Корпорація American Power Conversion ™ була заснована в гаражі в 1981 році. Завдяки багаторічним інноваціям ми стали провідним брендом Schneider Electric ™, а також лідером у галузі фізичної інфраструктури та програмних рішень.

  Від простих пристроїв резервного електроживлення, які захищають від відключень електрики в домашніх умовах, до повноцінної інфраструктури центрів обробки даних, наші пропозиції можуть допомогти вашому бізнесу стати більш ефективними, надійними та зв’язаними.

  Будь-який постачальник може просто продати вам товари. З нами ви отримуєте всебічні інструменти та ресурси, надійну партнерську мережу та неперевершену репутацію передового досвіду.

  EVERTECH – reseller

 • Там, де є бізнес, є Epson.

  Epson допомагає мільйонам організацій перевершувати своє бачення у більшій мірі, ніж вони могли собі уявити.

  EVERTECH – reseller

 • Ми допомагаємо компаніям в усьому світі домагатися більшого, розробляючи комплексні рішення для IP-комунікацій для бізнесу

  EVERTECH – reseller

 • ЕВЕРТЕК – авторизований партнер Jabra пропонує професійні гарнітури і спікерфони для бізнесу, в тому числі UC спікерфони для конференц-залів.

 • TP-Link є найбільшим в світі постачальником мережевого обладнання в сегменті SOHO за оцінкою аналітичної компанії IDC.
  ЕВЕРТЕК – інтегратор надійних мережевих рішень компанії TP-Link.

 • Intel є світовим лідером в області інновацій в обчисленнях.
  Компанія винаходить рішення, що поєднують різні технології, щоб створювати вражаючі можливості для бізнесу, суспільства і кожної людини на Землі.

  EVERTECH за допомогою Intel реалізує вражаючі можливості майбутнього за допомогою рішень на базі комп’ютерної та серверної техніки з використанням процесорів і системної логіки Intel, а також мережевого обладнання і бездротових рішень Intel.

  Компанія EVERTECH – надійний експерт новітніх технологій Intel.

 • Розширене партнерство для прискорення гібридного прийняття хмар.

  IBM – один з найбільших у світі виробників та постачальників устаткування та програмного забезпечення, а також ІТ-послуг та консалтингових послуг.

  EVERTECH – reseller

 • Huawei – провідний світовий постачальник рішень для інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ). Завдяки виконанню рішучих операцій, постійних інновацій та відкритої співпраці, ми створили конкурентний портфель ІКТ, що включає кінцеві рішення в телекомунікаційних та корпоративних мережах, пристроях та технологіях та сервісах.

  EVERTECH – authorized reseller

 • You can CANON

  Canon підтримує зростання виробництва та промисловості, застосовуючи фірмові технології оптичної та обробки зображень, які ми створили протягом багатьох років до створення промислового обладнання. Від комерційних принтерів до обладнання для виробництва панелей OLED, Canon продовжує піонером технологій наступного покоління, що задовольняють потреби широкого кола галузей промисловості.

  EVERTECH – reseller