Плануєте організувати співпрацю ваших співробітників та клієнтів на сучасному рівні – спитайте у нас як! - Evertech

Evertech> Новини> Плануєте організувати співпрацю ваших співробітників та клієнтів на сучасному рівні - спитайте у нас як!

Компанія Evertech, Cisco Select Partner забезпечила тестування Cisco Webex Board 55 для українського партнера компанії GlobalPayments.

Cisco Webex Board 55 є революційним за своїми можливостями та зручністю використання і дає можливість безперервної спільної роботи як в конференц-залі, так і за його межами.

Групи учасників конференції створюються на веб-сайті Webex та зв’язуються з віртуальним простором Webex Team. Кожен учасник  конференції може почати обговорювати робочі питання та ділитись знаннями з іншими учасниками в конференц-залі, де встановлений Cisco Webex Board 55 та продовжити у додатку Webex Teams з будь-якого місця за допомогою будь-якого мобільного пристрою (ноутбука, смартфона, планшета) або навпаки – віртуальний простір, зміст та повідомлення залишаються доступними.

Cisco Webex Board 55 є останнім доповненням до портфелю пристроїв відео и аудіоконференцій Cisco, що реєструються в Cisco Webex, включаючи Cisco MX і SX Series, Cisco Webex DX80, Cisco IP Phone 7800 і 8800 Series, а також Cisco Webex Room Series.

Компанія Evertech – Cisco Select Partner – пропонує повний асортимент продуктів і рішень Cisco для корпоративних комунікацій та безпеки і запрошує до співпраці.