Побудова безпечної і відмовостійкої корпоративної мережі - Evertech

Evertech> Новини> Побудова безпечної і відмовостійкої корпоративної мережі

Перед компанією ЕВЕРТЕК була поставлена задача – побудувати безпечну і відмовостійку мережу на українському підприємстві – одному з лідерів ринку з виробництва упаковки для харчових та косметичних продуктів.
Територія підприємства включає в себе виробничі та складські приміщення і адміністративний корпус.
Для вирішення завдання замовника фахівці ЕВЕРТЕК за підтримки представництва CISCO підібрали високопродуктивне і добре зарекомендувало себе обладнання корпорації CISCO – світового лідера в області мережевих технологій.
Ядро мережі побудовано на базі високопродуктивного стека комутаторів Cisco Catalyst WS-C3850, що виконують функції маршрутизації трафіку між робочими групами та контролю доступу до ресурсів мережі.
Комутатори доступу Cisco Catalyst WS-C2960X-48TS-L і WS-C2960X-48FPS-L об’єднані в агреговані групи і підключені до ядра мережі оптоволоконними лініями зв’язку.
У виробничій зоні, в умовах мінливої температури, безперебійну роботу Wi-Fi мережі забезпечує точка доступу Cisco AIR-AP1562E-E-K9, яка ідеально підходить для забезпечення Wi-Fi-покриття в суворих кліматичних умовах і на вулиці.
Велика частина співробітників підприємства мобільна і за допомогою нового рішення отримала безперервний доступ до корпоративної мережі завдяки Wi-Fi контролерам Cisco AIR-CT3504-K9, які забезпечують масштабованість і надійність, необхідні для побудови захищених бездротових мереж масштабу підприємства.
Мобільні клієнти всередині адміністративного корпусу підключені за допомогою точок доступу Cisco AIR-AP1852I-E-K9.
Для обліку продукції працівники складу використовують Wi-Fi сканери штрих-коду – для підключення цих мобільних клієнтів на складах до корпоративної мережі ми поставили точки доступу Cisco AIR-AP1852E-E-K9 з спрямованими антенами Cisco AIR-ANT2566P4W-R, які забезпечують впевнене підключення сканерів до Wi-Fi мережі при переміщеннях по території складу між стелажами.
Безпека роботи в корпоративній мережі віддалених співробітників і захист від можливих загроз ззовні забезпечує міжмережевий екран Cisco ASA.
Комплексне використання обладнання CISCO і тісна співпраця з представництвом CISCO дозволило в повній мірі виконати поставлені перед нашою компанією завдання по продуктивності і надійності нової корпоративної мережі, а також забезпечило конкурентну ціну рішення.