Програмне забезпечення - Evertech

Evertech> Обчислювальні комплекси> Програмне забезпечення

Сучасні комп’ютери, сервери та системи зберігання даних складаються з двох рівних за значенням компонентів – апаратного і програмного забезпечення. ПО – управляє апаратною частиною і допомагає вирішувати бізнес-завдання, по максимуму використовуючи можливості обчислювальної техніки.

Ми пропонуємо відповідний для вас варіант покупки ліцензійного програмного забезпечення різних виробників для забезпечення повного набору інструментів і функцій програмного забезпечення для вирішення задач і втілення ідей. Ми також пропонуємо своєчасне оновлення програм, всебічну сервісну підтримку, доступ до нових продуктів і вигідних пропозицій.

Згідно з даними останніх досліджень провідних виробників антивірусних рішень, кількість хакерських атак збільшилася в рази за останній рік, кількість унікальних сигнатур вірусів також зростає з дуже великою швидкістю. Головною метою атак є комерційна інформація підприємств, яку зловмисники потім використовують в своїх корисливих цілях. Але ваші дані під загрозою не тільки від хакерських атак – втрата даних також можлива через банальну втрати пристрою або роботи тих же інсайдерів всередині організації. У цих випадках, на жаль, антивірусне рішення не зможе захистити вас від витоку критичної для Вашого бізнесу інформації.

Завдання, яке замовник поставив перед нами – побудова безпечної роботи співробітників, які часто бувають у відрядженнях і використовують у своїй роботі переважно ноутбуки.

Фахівці фірми EVERTECH запропонували замовнику розглянути рішення світового лідера ринку інформаційної безпеки компанії Symantec – Symantec ™ Endpoint Encryption, яке створено на основі технології PGP і забезпечує надійне шифрування всіх даних на дисках і знімних носіях. Шифрування диска являє собою модифіковану пре-завантажувальний середу операційної системи, яка дозволяє користувачеві аутентифицировать себе. Модифікованому середовищі пропонує користувачеві ввести довший пароль або ціле речення, на цьому етапі можна також налаштувати вхід за допомогою смарткарти, токена або коштів двофакторної аутентифікації. Також є можливість авторизації на цьому етапі по доменної облікового запису (з одночасним входом в робоче оточення Windows без необхідності повторного введення пароля). Після введення коректних даних користувач може працювати зі своїм пристроєм.

Завдяки даній технології, навіть при фізичному втрати пристрою ніхто не зможе розшифрувати файли, які можуть містити конфіденційну інформацію на ноутбуці співробітника, що не заважає самому користувачеві відновити доступ до своїх даних, за допомогою ряду вбудованих рішень, в разі якщо він забув пароль.

Рішення Symantec ™ Endpoint Encryption буде корисно замовникам з різних галузей, так як в будь-якому бізнесі збереження даних стоїть на першому місці.