Створення сучасного легко керованого і відмовостійкого інформаційного середовища на базі модульного сервера і СЗД Dell - Evertech

Evertech> Новини> Створення сучасного легко керованого і відмовостійкого інформаційного середовища на базі модульного сервера і СЗД Dell

Постачальник інформаційних технологій – компанія ЕВЕРТЕК удосконалила IT-інфраструктуру великого виробничого, торгового і логістичного підприємства.
Клієнт є одним з найбільших операторів продовольчого ринку і здійснює імпорт, переробку і реалізацію харчової продукції в Україні, а також експортує готову харчову продукцію. Клієнт також володіє великим логістичним комплексом.
IT-аналітики говорять про зростання обсягів збережених даних по експоненті. І наш клієнт також зіткнувся з тим, що дисковий простір стрімко закінчується, а в кластері VMware vSphere продуктивних потужностей стало не вистачати для повноцінної роботи всіх додатків.
Керівництво клієнта прийняло рішення збільшити дисковий простір і потужність за рахунок додавання нового блейд-сервера і нової ноди в СЗД. В результаті клієнт придбав:

1. Блейд-сервер Dell PowerEdge M640 – універсальний і ефективний модульний сервер, який забезпечує масштабованість і високу щільність завдяки використанню двопроцесорного блейд-сервера половинної висоти, який ідеально підходить для високопродуктивних обчислень, послуг “кожен комплект як сервіс” і віртуалізації.

2. СЗД Dell PS4210SX з оптимальною ємністю і вартістю для потреб зростаючого бізнесу, яка має в своєму розпорядженні можливістю підключення до інших масивів серії PS в рамках однієї групи мережі зберігання даних (SAN) без переривання роботи.

Відповідно до технічного завдання нові блейд-сервер і СЗД повинні були бути інтегровані в інфраструктуру замовника. Наші фахівці встановили новий сервер в блейд-кошик і скоммутіровалі з поточної інфраструктурою VMware vSphere. Додаткова нода СЗД інсталювана в поточну групу і дисковий простір було збільшено за рахунок нової ноди. В ході інсталяції були виконані роботи по оновленню firmware всього обладнання до актуальних версій.
В ході інсталяції обладнання були виконані наступні роботи:
Монтаж і комутація СЗД Dell PS4210SX зі свічем блейд системи Dell PowerConnectM8024-k;
Оновлення прошивки на СЗД Dell EqualLogic PS-M4110XS до версії 9.1.0, а потім і до версії 10.0.2;
Скидання установок та оновлення прошивки до версії 10.0.2, і ініціалізація нової СЗД Dell PS4210SX;
Додавання СЗД Dell PS4210SX в групу до поточного масиву СЗД Dell EqualLogic PS-M4110XS;
Налаштування рівнів RAID для дисків СЗД Dell PS4210SX;
Оновлення загального пулу дискового простору;
Збільшення робочого простору робітників лунів в системі Dell EqualLogic;
Збільшення робочого простору робітників лунів в системі VMware vSphere;
Оновлення прошивок на Dell PowerEdge M1000e;
Монтаж і оновлення прошивок до останньої версії леза PowerEdge M640 і установка ОС VMware ESXi 6.7;
Створення нового луну і підключення його до серверів Dell PowerEdge M640 і Dell PowerEdge M630.

Після виконаної інсталяції клієнт отримав додатковий робочий сервер для віртуалізації і одну цільну СЗД, що складається з двох систем Dell EqualLogic, зі збільшеним дисковим простором, які були об’єднані в сучасне легко кероване відмовостійке інформаційне середовище для виконання бізнес-завдань.