Інженерна інфраструктура - Evertech

Evertech> Технологічні рішення> Інженерна інфраструктура
 • Системи безперебійного електропостачання
 • Системи безперебійного живлення повинні володіти ефективної сукупною вартістю володіння, оперативністю конфігурації і розгортання і дозволяти гарантовано забезпечити працездатність відповідальних систем.

  В наші рішення ми включаємо компоненти електроживлення, охолодження, стоечной інфраструктури, забезпечення безпеки і управління, створені для роботи в комплексі і з застосуванням ПО управління. Ці рішення забезпечують чудову якість електроживлення, резервного живлення і охолодження.

 • Захист IT-інфраструктури
 • Безперервність операційної діяльності будь-якого бізнесу залежить від стійкого функціонування IT-інфраструктури. Компанія EVERTECH використовує широкий спектр рішень по захисту IT-інфраструктури від всіх сучасних типів атак – атак з інтернету, перехоплення конфіденційної інформації і паролів всередині мережі, підбору паролів і експлуатації вразливостей в ПО.

  Проектуючи, впроваджуючи і підтримуючи інтелектуальні системи захисту інфраструктури експерти компанії EVERTECH разом з клієнтами знижують вартість володіння системами захисту, стримують зростання витрат на захист IT-інфраструктури при одночасному підвищенні рівня захисту.

  Для захисту від шкідливих програм і виникаючих загроз ми пропонуємо гнучкі рішення на базі високопродуктивної мережевий платформи безпеки для мереж підприємств, які не знижуватимуть продуктивність роботи.

  Ефективна і економічна захист IT-інфраструктури дозволяє забезпечити стійкість роботи, знизити ризики недоотримання доходів, погіршення якості клієнтського сервісу, зниження лояльності клієнтів і непродуктивних простоїв співробітників.

 • Системи відеоспостереження
 • Функції систем відеоспостереження дозволяють здійснювати оперативний контроль заданої території, виявляти протиправні і небажані дії третіх осіб або персоналу організацій.

  На сучасному етапі системи відеоспостереження можна розділити на наступні типи:

  Функціональна приналежність: охоронні та технологічні.

  Територіальна розподіленість: локальні та розподілені.

  За типом передачі даних: класичні і мережеві.

  Охоронні системи відеоспостереження функціонують з метою забезпечення правопорядку на вулицях міста, в муніципальних і комерційних організаціях, на території різних промислових підприємств, надаючи оператору зображення в режимі реального часу.

  Успішно вирішувати питання систематизації великого обсягу інформації, що надходить дозволяють детектори руху і інтелектуальні методи обробки сигналу. Сучасна цифрова обробка дозволяє: детектувати рух в складних вуличних умовах, ідентифікувати особу людини за геометричними параметрами особи, виробляти розпізнавання автомобільних номерів і контролювати дотримання ПДР учасниками дорожнього руху.

  результати:

  Своєчасне отримання достатнього обсягу інформації для прийняття рішення.

  Дистанційний доступ до об’єктивної інформації.

  Виникнення додаткового стримуючого фактора на шляху до здійснення протиправних дій.

  Оптимізація виробничих процесів і підвищення продуктивності праці.

  Ключові переваги:

  Створення простих локалізованих або великих розподілених систем в залежності від реальної потреби клієнта.

  Наявність аналітичних функцій обробки відеосигналу, що дозволяють формувати подієву базу і успішно вирішувати технологічні завдання.

  Програмна інтеграція підсистеми телевізійного спостереження в загальну структуру системи безпеки об’єкта.

  Відеоаналітіка дозволяє використовувати методи комп’ютерного зору для автоматизованого отримання різних даних на підставі аналізу зображень, що надходять з відеокамер.

  Використання технології розпізнавання осіб дозволяє:

  Блокувати небажаних відвідувачів по «чорним» списками.

  Здійснювати виявлення проникнення в заборонені зони.

  Здійснювати виявлення спроб здійснення протиправні дій.

  В автоматичному режимі здійснювати обробку відео зі всіх камер, виділення осіб, зіставлення осіб з інформацією в базі даних.

  Виконувати підтримку спеціальних заходів.

  Здійснювати контроль безлюдних приміщень.

 • Системи контролю та управління доступом
 • Система контролю доступу – це сукупність програмно-технічних засобів і організаційних заходів, націлених на вирішення завдання контролю і управління відвідуванням загальної території підприємства і окремих приміщень, а також завдання оперативного контролю персоналу і часу його перебування на території об’єкта.

  Наші проекти в галузі створення систем контролю і управління доступом базуються на широкому спектрі високотехнологічних рішень і забезпечують безпеку об’єктів різного масштабу, сфер діяльності і галузей економіки.

  Використання системи дозволяє:

  Здійснювати контрольований доступ людей в будівлі або службові приміщення.

  Здійснювати контрольований доступ автомобільного транспорту на територію об’єкта.

  Організувати і вести бази даних працівників або відвідувачів.

  Відстежувати процес проходження співробітниками точок контролю.

  Організувати облік робочого часу персоналу.

 • Структуровані кабельні системи
 • Структурована кабельна система дозволяє об’єднати в єдине кабельне простір обчислювальні, телефонні та інші комунікаційні мережі в офісі і будівлі.

  Компанія EVERTECH пропонує досвід реалізації проектів по оснащенню офісних будівель і центрів обробки даних структурованими кабельними системами, забезпечуючи надійну і безперебійну роботу всієї інженерної та ІТ-інфраструктури об’єкта.

  Крім СКС компанія EVERTECH проектує і будує низьковольтні електричні мережі і слабкострумові системи.