Мережеві рішення - Evertech

Evertech> Технологічні рішення> Мережеві рішення
 • Телефонія і корпоративні комунікації
 • Комунікаційні мережі сучасних компаній включають в себе безліч компонентів, і телефонія є лише одним з них. Щоб задовольнити запити вимогливих клієнтів ми поставляємо комплексні засоби телекомунікацій, об’єднуючи їх на базі єдиної платформи.

  Фахівці компанії EVERTECH створюють корпоративні телефонні мережі «з нуля», а також на базі наявних кабельних мереж розвивають традиційну телефонію і впроваджують технології IP-комунікацій і відеоконференцій для успішного переходу на новий рівень спільної роботи, використовуючи технології уніфікованих комунікацій (UC).

  Проекти охоплюють весь робочий цикл – від обстеження до фінального тестування і підтримки.

 • Мережеві рішення для ЦОД
 • Потреби центрів обробки даних в мережевих ресурсах кардинально відрізняються від звичайних мереж. Фахівці EVERTECH володіють досвідом в налаштуванні і експлуатації спеціалізованого мережевого обладнання, яке підтримують швидкості 10G / 40G / 100G, і створенні готових мереж для центрів обробки даних.

  Фахівці EVERTECH успішно застосовують мережеву віртуалізацію і технологію FCoE, створюючи мережі ЦОД «під ключ». Після обстеження майданчика, проектування, постачання обладнання, пуско-налагоджувальних роботи і контролю якості виконання проекту, замовник отримує повноцінну працездатну мережу, відповідну його вимогам в області швидкості передачі даних, продуктивності, надійності і захищеності.

 • Корпоративні мережі
 • Від надійності та ефективності корпоративної мережі залежить робота основних інформаційних систем в будь-якій організації. Компанія EVERTECH пропонує скористатися власним досвідом в області побудови локальних обчислювальних мереж для офісів і об’єднання декількох майданчиків в одну надійну мережу.

  При реалізації проектів по створенню корпоративних мереж фахівці компанії EVERTECH проводять повний цикл робіт, включаючи обстеження, проектування, поставку обладнання, пуско-налагоджувальні роботи і управління проектом. В результаті замовник отримує готову обчислювальну мережу, що володіє заданими характеристиками надійності, продуктивності і захищеності. Вона проста в управлінні, а також здатна рости разом з ростом вашого бізнесу, що забезпечить вам безперервність і стабільність бізнес-процесів. Ми створимо для Вас мережу, яка забезпечить вашим співробітникам і замовникам високу якість роботи, а також високий рівень безпеки за підтримки зростаючого числа мобільних пристроїв і хмарних додатків.