Віртуалізація - Evertech

Віртуалізація стала невід’ємною частиною сучасної IT-інфраструктури та об’єднує в собі величезну кількість технологій і рішень, завдання яких полягає в наданні користувачу необхідних ресурсів в найкоротші терміни, забезпечивши їх безпеку і звільнивши IТ-спеціаліста від необхідності складної технічної реалізації фізичної IТ-інфраструктури. Тобто надання користувачу обчислювальних ресурсів при вирішенні бізнес-завдань, незалежно від апаратної реалізації цих ресурсів, причому забезпечується ізоляція різних завдань при роботі на одному фізичному пристрої.

Віртуалізація серверів

Кілька років тому віртуалізація серверів була модним багатообіцяючим трендом на IT-ринку. Сьогодні жодне велике підприємство не обходиться без віртуалізації серверної інфраструктури. Вона використовується при вирішенні таких завдань, як консолідація серверів, забезпечення безперебійної діяльності підрозділів компанії, а також при розробці та впровадженні програмних продуктів.

Основні розв’язувані бізнес-завдання не займають ресурси сервера більш ніж на 20-30% протягом 80% часу при традиційній, що не віртуальної інфраструктури. За рахунок наявності вільних ресурсів віртуалізація дозволяє розділити невикористовувані ресурси між декількома завданнями. У підсумку, бізнес отримує економію на ресурсах, користувач – швидкість виділення цих ресурсів під завдання, а IТ-персонал – масштабованість, зручність управління і обслуговування.

Віртуалізація робочих місць користувачів

Технологія віртуалізації робочих місць переносить призначені для користувача десктопи в ЦОД у вигляді віртуальних машин, що дає можливість отримати до них доступ практично з будь-якого пристрою і з будь-якого місця, де є підключення до мережі .. Основною перевагою цього рішення є гнучкість роботи користувачів, зниження витрат на підтримку розподіленої інфраструктури для користувача робочих столів, підвищення рівня безпеки зберігання і обробки даних, а також висока щільність віртуальних машин в обчислювальному комплексі, що так т бізнесу фінансову вигоду від зменшення вартості одного робочого місця.

Віртуалізація додатків

При віртуалізації додатків сам функціонал встановлюється і працює на сервері, який може являти собою як фізичну машину, так і віртуальну. В рамках встановленого сеансу зв’язку між сервером і робочою станцією користувача відбувається обмін даними з відображенням екрана з сервера і керуючими сигналами з робочої станції у вигляді рухів миші і натискань клавіатури. Віртуалізація додатків застосовується для вирішення завдань централізованого розгортання додатків, і оптимального управління ними.