Впровадження рішення для підприємств малого та середнього бізнесу на базі мережевого устаткування Cisco - Evertech

Evertech> Новини> Впровадження рішення для підприємств малого та середнього бізнесу на базі мережевого устаткування Cisco

Компанія ЕВЕРТЕКCisco Select Certified Partner володіє спеціалізацією для обслуговування підприємств малого і середнього бізнесу, яка підтверджує відповідність експертним технологічним і бізнес-стандартам Cisco для цього сегмента IT-ринку.

Грунтуючись на власних професійних знаннях і навичках, а також керуючись рекомендаціями Cisco фахівці EVERTECH запропонували і успішно впровадили мережеве рішення для зростаючого бізнесу на підприємстві, що займається розробкою програмного забезпечення – створила ефективну і надійну мережу для підключення співробітників, яка використовує передові провідні рішення для передачі даних, голосу і відео в конвергентній інфраструктурі. Відмінною особливістю рішення є безпека.

Фахівці EVERTECH на вимогу замовника передбачили можливість організації гнучкої системи бездротової комунікації. Спільно із замовником провели тестові випробування різних точок доступу і визначили план розвитку мережі.